SHŠ Artego

Setkejte se s námi osobně a poznejte na vlastní kůži teplo našich, jak ostré jsou naše meče.

Těšíme se na vás

Plánované akce

Plánované akce

     

    Červen 2024

    Červenec 2024

    • 5. 7. – Ohňový průvod, Husinec
    • 26. 7. Letní kino, Vimperk, Fire show

    Srpen 2024

    • 4. 8. – Oživlý středověk III, Čestice
    • 9.-11. 8. SúHRADnice, Spišský hrad, fire show (SK)
    • 15. 8. Stezka odvahy, Vimperk, fire show
    • 24. 8. Křivoklát, Fire show
    • 31. 8. Bramborákové slavnosti, Tvrzice, fire show

    Září 2024

    • 14. 9. Táborské slavnosti
    • 21. 9. Narozeninová oslava, fire show

    Listopad 2024

    • 1. 11. Lampiónový průvod, České Velenice, fire show
    • 16. 11. Maturitní ples, Tábor, light show

    Prosinec 2024

    • 14. 12. Zimní festival, Strakonice, fire show

    Kde jsme se mohli potkat

    Proběhlé akce

    Proběhlé akce

    2024

    6. 1. Krampus show, Stachy
    12. 1. Maturitní ples, Tábor, Light show
    20. 1. Obecní ples, Frymburk, Light show
    22. 2.  Bosch Awards, Jihlava, Light show
    24. 2.  Obecní ples, Ledenice, light show
    16. 3. Maškarní Prachatice, Light show
    23. 3. Bitva u Sudoměře
    20. 4. Medik roku, Prachatice, Light show
    27. 4. Bitva Libušín
    4. 5. Otevření lázeňské sezóny, Karlovy Vary
    8. 5. Májové ohně, Fire jam, Vimperk
    11. 5. Oslava 20 let, MAS, Malenice, Fire show
    18. 5. Majáles Vimperk, dětská žonglovací zóna
    25. 5. Filmový festival, Plzeň, light show
    8. 6. Hornické slavnosti Rudolfov, šerm
    9. 6. Dětský den, Lipka
    22. 6. Stredoveké slávnosti, kaštieľ Blatnica, (SK)

    2023

    7. 1. – Krampus show, Stachy
    12. 1. – Maturitní ples, České Budějovice, light show
    27. 1.  – Maturitní ples, Třeboň, light show
    28. 1. – Dětský bál, Zbytiny, light show
    3. 2. – Maturitní ples, Strakonice, light show
    10. 2. – Firemní ples Rohde Schwarz, light show
    17. 2. – Obecní ples, Nové Sedlo u Sokolova, light show
    25. 2. – Babský bál, Čestice, light show
    23. 3. – Reprezentační ples VŠTE, ČB, light show
    25. 3. – Bitva u Sudoměře
    27. – 30. 4. – Bitva Libušín
    6. 5. – Otevření lázeňské sezóny, Karlovy Vary
    20. 5. – Majáles Vimperk, doprovodný program
    27. 5. – Firemní akce, strojírny Vimperk
    27. 5. – Firemní akce, strojírny Vimperk
    10. 6. – Historický víkend, Plzeň
    24. 6. – Art camp V – fire fest, rodinný festival, Volyně
    5. 7. – Ohňový průvod, Husinec
    15. 7. – Svatba, light show
    20. 7. – Tábor mladých zdravotníků Zadov, Červený kříž, fire show
    22. 7. – Slavnosti chleba, Lenora, light show
    29. 7. – Slavnosti medu, Včelná pod Boubínem, fire show
    3. 8. – Dětský tábor Rohde Swarz, Nový Dvůr, light show
    5. 8. – Oživlý středověk, Čestice
    11. 8. – Slavnosti, Ledenice, fire show
    12. 8. – Oslavy 700 let města Bechyně, průvod, fire show
    17. 8. – Stezka odvahy, fire show
    16. 9. – Zdíkovské středověké slavnosti
    8. 11. – Halloweenský průvod, Kožlany, Fire show
    25. 11. – Čerti, Bohouškovice, Fire show
    28. 11. – Auto Ševčík, České Budějovice, Light show
    1. 12. – Maturitní ples, Volyně, Light show
    5. 12. – Mikulášská nadílka, Frymburk, Fire show
    16. 12. – Vánoční trhy, Strakonice, Fire show

    2022

    18. 3. – Maturitní ples Vlachovo Březí, light show
    23. 3. – Maturitní ples České Budějovice, BiGy, light show
    30. 3. – Tvoje tvář má známý hlas, spolupráce Pyroterra
    22. 4. – Maturitní ples Gymnázium Strakonice, light show
    23. 4. – Libušín – bitva
    30. 4. – Čarodějnice – fire show, akce pro děti, Vimperk
    30. 4. – Čarodějnice – fire show, akce pro děti, Volyně
    19. 5. – Majálesová zóna – cirkusový podvečer
    21. 5. – Majáles Vimperk – doprovodný program
    28. 5. – Slavnosti žirovnického jednorožce, fire show
    2.-7.6. – Středověký festival, Dánsko, spolupráce s RKČ
    11. 6. – Výročí obce Střelské Hoštice, fire show
    16. 6. – Večírek pro pedaogy, Helfenburg, fireshow
    18. 6. – Maturitní ples 4. A SPgŠ Prachatice, Vlachovo Březí, light show
    25. 6. – ART CAMP IV – Fire fest Volyně
    5. 7. – Ohňový průvod, Husinec
    12. 7. – Dětský tábor, Stříbro, Fire show
    19. 7. – Dětský tábor Kadov – fire show
    22.-23. 7. – Oživené noční prohlídky, hrad Buchlov, fire show
    27. 7. – Dětský tábor, Řepice, fire show
    6. 8. – Středověké odpoledne na zámku Čestice
    13. 8. – SúHRADnice – Mezinárodní středověký festival, Spišský hrad, Slovensko
    19.-22. 8. – Roztoč fest
    23. 8. – Stezka odvahy, Vimperk, fire show
    3. 9. – Výročí obce Srby 710 let, fire show
    10. 9. – Firemní večírek, Železná Ruda, hotel Horizont, fireshow, light show
    17. 9. – Zdíkovské středověké slavnosti
    17. 9. – Slavnosti piva Krušovice, light show
    24. 9. – Vinobraní, Karlštejn
    7. 10. – Maturitní ples, České Budějovice, light show
    11. 11. – Maturitní ples Gymnázium Vimperk
    5. 11. – Narozeninová oslava, pivovar Vlachovo Březí, fire show
    10. 11. – Maturitní ples, České Budějovice, light show
    19. 11. – Čtyřlístkový ples, Volyně, light show
    19. 11. – Andělská noc, Křemže, fire show
    2. 12. – Maturitní ples, Volyně, light show
    4. 12. – Čertovská show, Bohumilice, fire show
    16. 12. – Firemní akce – Evobus, light show, Holýšov

    2021

    4. 6. – Výstava k oslavě spolku 15 let, MěKS Vimperk
    6. 6. – Léto začíná ve Vimperku, historické odpoledne, průvod a workhopy točení
    12. 6. – Fire show dětský den, Hajná Hora
    3. 7. – Cirkus culture fest
    5. 7. – Husinec – Ohňový průvod
    10. 7. – Bitva Kolín
    20. 7. – Letní kurz hoopingu Vimperk
    24. 7. – Fire show Klatovy, svatba
    27. 7. – Letní kurz hoopingu Vimperk
    31. 7. – BITVA X a Art Camp III
    7. 8. – Fire show Filipova Huť, svatba
    10. 8. – Letní kurz hoopingu Vimperk
    14. 8. – Léto pod Boubínem, workshopy točení
    24. 8. – Stezka odvahy Vimperk, fire show
    28. 8. – Bitva na zámku Štědrá
    11. 9. – Fire show Bohumilice
    18. 9. – Zdíkovské slavnosti, bitva a fire show
    16. 10. – Country bál Strakonice, light show
    30. 10. – Halloween fire show, Hradec u Stoda
    5. 11. – Maturitní ples 4. A Vimperk, Šumavské Hoštice, light show
    13. 11. – Maturitní ples 4. A SZŠ Písek, Písek, light show

    2020

    24. 1. – Maturitní ples Volyně
    31. 1. – Maturitní ples Prachatice – Light show
    15. 2. – Grainet – light show
    15. 2. – Discoples Šumavské Hoštice – light show
    22. 2. – Oslava 5 let Fuegnis, workshopy točení
    21. 6. – Workshop hula hoop pro pokročilé s Hoopplanet – Vimperk
    4. 7. – Kestřany – bitva
    25. 7. – Sudoměř
    18. 8. – Vimpersko – doprovodný program pro děti a fire show
    22. 8. – Vimperáci si pomáhají – Workshopy točení
    29. 8. – Bitva na zámku Štědrá – Bitva, šerm a fire show
    12. 9. – Zdíkovské slavnosti, bitva a fire show
    19. 9. – Bílá hora

    2019

    24. 1. – Divokej Bill 20 let kapely, Praha O2 aréna – fire a light show
    26. 1. – Hvězda Charitativní akce – tříkrálová sbírka – light show, workshopy točení
    16. 2. – ROZTOČ TO s Artegem a Fuegnis III – workshopy
    23. 2. – Seminář šermu s Geňou – Armaferre
    2. 3. – Bitva Vranovice u Plzně
    16. 3. – Bitva Vlčtejn u Plzně
    23. 3. – Bitva u Sudoměře
    23. 3. – Hokejový ples – light show
    27. 4. – Libušín – bitva
    30. 4. – Čarodějnice Vimperk – fire show
    4. 5. – Karlovy Vary – průvod
    18. 5. – Majáles Vimperk – workshopy pro děti, Art camp
    25. 5. – Žirovnice – fire show, workshopy pro děti, Art camp, šerm
    7.-10. 6. – Middelalder Marked – Dánsko Kodaň, bitva a rytířský turnaj
    15. 6. – Žonglobalizace Plzeň
    22.-23. 6. – Český Krumlov – Slavnosti pětilisté růže, průvod
    29.-30. 6. – Polná v Plamenech
    4. 7. – Fire show dětský tábor Nový Řadov u Třeboně
    5.-7. 7. – Hrad Kámen – středověké ležení, fire show
    5. 7. – Fire show Zbytiny
    20. 7. – Fire show Německo Grainet
    22. 7. – Fire show dětský tábor Nový Řadov u Třeboně
    27. 7. – Slavnost obce u Zbytin – workshopy, šermířské ležení
    3. 8. – BITVA WINTERBERGU IX. Za devatero horami
    3. 8. – Art camp II.
    10.-11. 8. – Bitva na Moravském poli – Jedenspiegen Rakousko
    6. 9. – Incendio Litoměřice, festival ohně a pohybu – workshopy
    14. 9. – Zdíkovské středověké slavnosti
    1. 11. – Modlešovice u Strakonic – fire show, Halloween
    8. 11. – Maturák Vimperk – light show
    16. 11. – Čtyřlístkový charitatní ples Volyně – light show
    29. 11. – Maturák České Budějovice – light show
    1. 12. – Borová Lada – fire show
    5. 12. – Bohumilice – fire show
    6. 12. – Přelouč – firemní akce MM Media – fire show
    7. 12. – Firemní večírek Vimperk Uniwell – light show
    8. 12. – Horní Vltavice – fire show
    14. 12. – Maturák Strakonice – light show

    2018

    10. 2. – Roztoč to s Artegem II. – seminář točení a workshopů
    23. 3. – Sudoměř – bitva
    20. 4. – Pohádkový den Vimperk – pohádkové království s Václavem Vydrou
    20. 4. – Libušín – bitva
    27. 4. – Fire show – čarodějnice Zdíkov
    5. 5. – Karlovy Vary
    19. 5. – Majáles Vimperk – workshopy pro děti i dospělé, Art zóna
    20. 5. – Generální veřejná zkouška fire show Vimperk
    26. 5. – Slavnosti žirovnického jednorožce – fire show
    9. 6. – Den železnice Vimperk
    9. 6. – Speciální ohňový vlak Bohumilice – fire show
    16. 6. – Nižbor – bitva
    23. 6. – Polná v Plamenech
    1. 7. – Dětský den Žernovice – fire show, středověké ležení, škola šermu
    10. 7. – Kadov – fire show dětský tábor
    21.7. – Klenová – bitva
    4. 8. – Bitva na Winterbergu VIII nekonečný příběh
    4. 8. – Art camp – workshopy, fire festival Vimperk
    10.8. – Žilina – bitva Slovensko
    25. 8. – Mezinárodní dudácký festival Strakonice – fire show
    1. 9. – Bitva Zbiroh – bitva, Art zóna
    8. 9. – Fire show Frymburk – firemní večírek Jokey
    14.-15. 9. – Táborská setkání
    14.-15. 9. – Zdíkovské slavnosti – bitva, fire show
    29. 9. – Karlštejnské vinobraní
    5. 12. – Bohumilice – fire show čerti
    6. 12. – Fire show firemní večírek České Budějovice
    7. 12. – Light show maturitní ples Volyně
    31. 12. – Silvestrovské jízdy vlakem – narozeninový párty vlak

    2017

    26. 1. – Frymburk – Ohňová show, firemní akce Otherm
    18. 2. – Celodenní trénink točení – Měks Vimperk
    18. 3. – Vlčtejn – soustředění šermířů
    25. 3. – Hotel Infercontinental – obnovená premiéra, Měks Vimperk
    8. 4. – Divadelní výstava na zámku ve Vimperku, Před oponou, za oponou
    28. 4. – 1. 5. – Vodník Vimperk – soustředění šermířů
    29. 4. – Bitva Libušín
    30. 4. – Čarodějnice – ohňová show
    6. 5. – Karlovy Vary – Průvod Karel IV.
    20. 5. – Netolický jarmark – Ohňová show
    20. 5. – Majáles Vimperk – workshopy pro děti
    27. 5. – Žonglobalizace 2017 Plzeň
    27. 5. – Slavnosti Žirovnického jednorožce – Ohňová show, vystoupení
    9.-11. 6. – Plzeňské slavnosti -Škola šermu, Jak princ Jiří hledal nevěstu
    17. 6. – Ohňová show Klášter Chotěsov u Plzně
    24. 6. – Bitva pod Duninom Turčianska Štiavnička – Slovensko, Dívčí válka
    8. 7. – Kdyně – Ohňová show
    15. 7. – Pouť Chvalšiny – Jak princ Jiří hledal nevěstu
    15. 7. – Noční komentované prohlídky městem Vimperk
    22. 7. – Klenová, bitva, Jak princ Jiří hledal nevěstu
    5. 8. – BITVA NA WINTERBERGU VII.
    11. 8. – Středověký den Žilina (SK)
    18. 8. – Žichovické slavnosti
    26. 8. – Slavnosti města Strakonice 650 let
    1. 9. – Freyung
    2. 9. – Bitva Zbiroh
    8. 9. – Fire show Kašperské Hory
    16. 9. – Zdíkovské slavnosti – Dívčí válka s DS Bouček a večerní fire show
    23. 9. – Houska
    29. 12. – Winterzauberer Perlesreut – ohňovka, šerm
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Muzikál

    2016

    27. 2. – Šermířský seminář pro Artego – Armaferre
    16. 4. – Hotel Infercontinental – divadelní představení ve spolupráci s DS Bouček
    23.-24. 4. – Bitva Libušín
    30. 4. – Ohňovka – Čarodějnice Vimperk na Vodníku
    7. 5. – Průvod u příležitosti výročí Karla IV. – Karlovy Vary
    14. 5. – Majáles Vimperk – pohádka Jak princ Jiří hledal nevěstu
    21. 5. – Netolický jarmark – škola šermu, Jak princ Jiří hledal nevěstu, ohňová show
    12. 6. – Nihošovice pouť – Humoresky
    18. 6. – Kašperské hory – Ohňová show
    2. 7. – Kestřany – oživlá tvrz
    16. 7. – Písek – Přepad na Zlaté stezce
    23. 7. – Klenová – bitva
    29. 7. – Komentované noční prohlídky městem Vimperk
    6. 8. – Bitva na Winterbergu VI. – „Ďábelský ročník“ 666
    6. 8. – Nejdelší ohňová show – pokus o zápis do české knihy rekordů
    12.-13. 8. – Ohňovka – Spišský hrad – Slovensko
    20. 8. – Žichovické slavnosti – Škola šermu
    24. 8. – Noční komentované prohlídky městem Vimperk
    2. 9. – Slavonice – Ohňová show
    10. 9. – Sv. Jan nad Malší – ohňová show
    17. 9. – Zdíkovské slavnosti – bitva
    17. 9. – Sušice – Ohňová show
    24. 9. – Houska – bitva
    24. 9. – Karlštejnské slavnosti
    1. 10. – Dvoření na Adamově – odpoledne pro děti s ukázkou šermu, Masákova Lhota
    8. 10. – Přeštice – Ohňová show
    27. 10. – Halloween pro děti ve Zdíkově – hry pro děti, Ohňová show
    4. 11. – Nebušice u Prahy – Ohňová show
    27. 11. – Čerti – Vacov
    2. 12. – Čerti – Zdíkov
    3. 12. – Čerti – Buk
    4. 12. – Čerti – Lenora
    5. 12. – Čerti – Vimperk
    21. 12. – Příjezd zimní královny – Kraselov u Strakonic, šerm a ohně
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Cesta kolem světa

    2015

    7. 2. – Posezení nad fotografiemi z akcí a silvestra – poté bowlingový turnaj – soukromá akce
    14. 2. – Masopust
    14. 3. – Maškarní bál – organizace DS Bouček a Artego – pro děti i dospělé
    27. 3. – Noc s Andersenem
    25. 4. – Libušín – bitva
    30. 4. – Ohňová show Zdíkov – čarodějnice
    20. 5. – Humoresky – Kavárna Ve Skále ve Vimperku
    30.-31. 5., 3. 6., 5.-6. 6. – Česko-německý projekt: FESTSPIEL LEOPOLDSREUT – nejvýše položené divadelní představení v Německu
    20. 6. – Nižbor – bitva
    26.-28. 6. – SLOVENSKO – SKLABIŇA – středověké slavnosti a bitva, ohňová show
    5. 7. – 700 let od první písemné zmínky Kestřany – bitva, ohňová show
    18. 7. – Klenová – bitva, divadlo – dívčí válka
    1. 8. – BITVA NA WINTERBERGU V. Ohňem a mečem- oslava 10 let ARTEGA
    22. 8. – Lovosice ohňovka
    29. 8. – Nihošovice – dětský den, divadlo Dívčí válka
    4. 9. – Freyung
    26. 9. – Houska
    27. 9. – Karlštejn
    21. 11. – Zakončení šermířské sezóny ve Vranovicích u Plzně
    29. 11. – Trošku popletená pohádka – čertovské představení s DS Bouček, DS Damián – Vacov
    5. 12. – Trošku popletená pohádka – čertovské představení s DS Bouček, DS Damián – Vimperk
    6. 12. – Trošku popletená pohádka – čertovské představení s DS Bouček, DS Damián – Lenora
    13. 12. – Trošku popletená pohádka – čertovské představení s DS Bouček, DS Damián – Buk
    19. 12. – Betlém na zámku ve Vimperku
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Noemova archa

    2014

    1. 3. – Masopust ve Vimperku
    2. 3. – Maškarní s klauny – vystoupení pro děti (MěKS Vimperk)
    4. 4. – Pohádkové království – České Budějovice s Václavem Vydrou
    20. 4. – Velikonoční hody na zámku – Vimperk
    30. 4. – Čarodějnice Vimperk – hry pro děti u Volyňky, lampiónový průvod, ohňová show na Vodníku
    1. 5. – Slavnostní otevírání muzea Vimperk
    10. 5. – Evropa vypráví příběhy – 100 let na česko-německé hranici (Phillipsreut, Strážný)
    17. 5. – Okoř – Ohňová show, bitva
    24. 5. – Středověké slavnosti Netolice – vystoupení – škola šermu, Přepad, a ohňová show
    7. 6. – Strašidelné prohlídky zámku – Muzejní noc Vimperk
    14. 6. – Radošovice
    21. 6. – Nižbor (Beroun) – Ohňová show, bitva
    28. 6. – Sejdeme se na rynku, vimperský orloj
    5. 7. – Husinecké slavnosti – večerní pieta
    5. 7. – Stachy – ohňová show
    6. 7. – Husinecké slavnosti – s DS Bouček – Prní republika – T.G.Masaryk, prvorepublikové anekdoty a módní přehlídka
    12. 7. – Den otevřených dveří SAK Vimperk
    19. 7. – Žárovná – divadelní představení – Dívčí válka
    26. 7. – Včelná pod Boubínem – Ohňová show
    2. 8. – Bitva na Winterbergu IV. – Královský duel
    16. 8. – Hrad Klenová – rytířská klání, bitva
    22. 8. – Benátská noc Husinec – ohňová show
    30. 8. – Vimperské slavnosti
    5. 9. – Freyung
    13. 9. – Zdíkovské slavnosti
    14. 9. – Humoresky aneb nostalgické vzpomínání na první republiku – DS Bouček, Zámek Vimperk
    27. 9. – Hrad Houska – bitva
    28. 9. Karlštejnské vinobraní – průvod na hrad
    23. 10. – Křest knihy – Svět šumavských železnic v proměnách času
    22. 11. – Zakončení šermířské sezóny – Vranovice u Plzně (Convictus)
    30. 11. – Čertovská svatba – Vacov
    5. 12. – Čertovská svatba – Vimperk
    6. 12. – Čertovská svatba – Buk
    7. 12. – Čertovská svatba – Lenora
    13. 12. – Živý betlém na zámku Vimperk
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Komiks

    2013

    15. 3. – Zahájení pohádkové sezóny v Dačicích se Zdeňkem Troškou
    1. 5. – Muzeum Vimperk
    4. 5. – Chlumanské trhy s DS Bouček
    25. 5. – I.Mlázovské středověké slavnosti – škola šermu
    8. 6. – Dobývání hradu Helfenburk
    15. 6. – Zahájení oslav 750 let od první písemné zmínky o Vimperku – scénky z historie města s DS Bouček
    5. 7. – Husinecké slavnosti – pietní akt scénka ze života mistra Jan Hus s DS Bouček
    6. 7. – Husinecké slavnosti – Cyril a Metoděj, Dívčí válka od F.R.Čecha s DS Bouček
    6. 7. – Stachy – ohňová show
    13. 7. – Oslava 120 let železniční tratě Vimperk – Strakonice
    13. 7. – Oslavy Žárovná – ohňová show, škola šermu
    13. 7. – Pařmen cup Čestice – plivání ohně
    20. 7. – Dolní Nakvasovice – dvousté výročí narození zedníka Jakuba Bursy s DS Bouček
    20. 7. – Zámek Velhartice – plivání ohně
    3. 8. – Bitva na Winterbergu III. – Turnajové hrátky, Vytvoření nového českého rekordu – nejvíce plivačů ohně
    4. 8. – Řemesla na Kubově Huti – škola šermu
    17. 8. – Rytíři na hradě Klenová
    22. 8. – Křest knihy Vimperk v zrcadle času
    23. 8. – Benátská noc Husinec – ohňová show
    24. 8. – Vimperská zámecká slavnost – škola šermu, průvod městem
    6. 9. – Freyung
    7. 9. – Obec Svatý Jan nad Malší – Ohňová show, škola šermu (u Velešína)
    21. 9. – Zdíkovské slavnosti – Představení Křižáci, ohňová show
    28. 9. – Hrad Houska – bitva
    12.-13. 10. – ŠERMÍŘSKÝ SEMINÁŘ VIMPERK – TYČ (pořádá Arma Ferre)
    1. 11. – Lenora – lampiónový průvod, ohňová show
    16. 11. – Plzeň – zakončení sezóny
    1. 12. – Čerti Vacov – Zapomenutý čert (DS Bouček, DS Damián)
    5. 12. – Čerti Vimperk – Zapomenutý čert (DS Bouček, DS Damián)
    6. 12. – Čerti Buk – Zapomenutý čert (DS Bouček, DS Damián)
    7. 12. – Čerti Bohumilice – malá ohňová show, čertovská škola pro děti
    8. 12. – Čerti Lenora – Zapomenutý čert (DS Bouček, DS Damián)
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Detektivní vlak

    2012

    16. 3. – Zahájení pohádkové sezóny v Netolicích se Zdeňkem Troškou
    21. 4. – Country bál s Boučkem Vimperk
    30. 4. – Čarodějnický rej – ohňová show Vimperk
    7.-8. 6. – Česko-německý projekt – Vystoupení Leopoldsreut
    9. 6. – Den dětí – Žárovná (hry, škola šermu, pohádka Jak princ Jiří hledal nevěstu, ohňová show)
    17. 6. – 700let Vimperské Zlaté stezky – Zámecké arkády
    22. 6. – Noční průvod v Českém Krumlově
    23. 6. – Narozeninová ohňová show Masákova Lhota
    5. 7. – Husinec – Večerní etuda z života mistra Jana Husa
    6. 7. – Husinecké slavnosti – korzování v kostýmech + scénické představení z dob Národního Obrození s DS Bouček
    7. 7. – Ohňová show Vimperk – rodinná sešlost s vlastním ohńovým nápisem
    14. 7. – Pařmen Cup Čestice – večerní ohňová show
    15. 7. – Dětský den Čestice – Odpoledne pro děti, hry, ukázky šermu, pohádka o princi Jiříkovi
    27. 7. – Dětský tábor v Nové Peci – Ohňová show a hry pro děti
    28. 7. – Lenorské slavnosti chleba
    9. 8. – Volksfest in Bischfsreut
    24. 8. – Ohňová show – Husinec – Benátská noc + škola šermu
    25. 8. – Bitva na Winterbergu II. „Na Zlaté stezce“
    31. 8. – Freyung
    1. 9. – Svatba – ohňovka
    15. 9. – Běh pro paraple – charitativní akce – Vodník Vimperk
    15. 9. – Zdíkovské slavnosti
    2. 12. – Čertovská pohádka O malé čertici (spolupráce s DS Bouček) – Vacov
    5. 12. – Čertovská pohádka O malé čertici (spolupráce s DS Bouček) – Vimperk
    8. 12. – Čertovská pohádka O malé čertici (spolupráce s DS Bouček) – Lenora
    15. 12. – Betlémské světlo – živý betlém Vimperk
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Vlak sedmi moří a oceánů

    2011

    6. 3. – Karneval – Hotel Zlatá hvězda
    30. 4. – Šermíři na svatbě
    30. 4. – Otevření muzea
    22. 5. – Příjezd Petra Voka do Vimperka
    28. 5. – Pouťová fire show
    3. 6. – Prachatice – muzeum (inscenace z dob Petra Voka)
    4. 6. – Den dětí na Vodníku
    11. 6. – SAK – Dopoledne pro děti
    18. 6.Noční průvod – Slavnosti pětilisté růže v Českém Krumlově
    5. 7. – Husinecké slavnosti – Etuda z života mistra Jana Husa
    6. 7. – Husinecké slavnosti – program na tržišti, škola šermu, plivání ohně
    6. 7. – Helfenburg – scénické vystoupení
    9. 7. – Ohňovka – Pařmen cup Čestice
    17. 7. – Německo – 400 Jahre Reichenau, Zlatá stezka
    6. 8. – Bitva na Winterbergu – Rande na bitevním poli (akce SHŠ Artego – Arkády)
    27. 8. – Vimperské slavnosti
    2. 9. – Freyung
    9. 9. – Šermířská klání na Kunětické hoře PARDUBICE
    16. 9. – Petr Vok jako spravedlivý soudce – Poprava Zámek – Vimperk
    17. 9. – Slavnosti medu a medoviny v Drslavicích
    17. 9. – Zdíkovské slavnosti – šerm a ohňová show
    18. 9. – Pivní slavnosti BRNO – Jak princ Jiří hledal nevěstu, plivání ohně
    27. 11. – Čertovská škola – Vacov
    3. 12. – Čertovská škola – Buk
    5. 12. – Čertovská škola – Vimperk
    17. 12. – Betlémské světlo
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Cirkus

    2010

    14. 2. – Karneval KD Cihelna Vimperk – Škola šermu
    18. 4. – Slavnosti Zlaté stezky – Mechový potok
    30. 4. – Čarodějnický pochod za úplňku – Ohňovka
    11. 4. – Natáčení filmu ke Zlaté stezce
    18. 6. – Noční koncert na zámku – šerm
    25. 6. – Večer ohňů a mečů
    26. 6. – Jak princ Jiří hledal nevěstu MěKS Vimperk(šermířský seminář)
    4. 7. – Zlatá stezka Žleby
    24. 7. – 25. 7. – Rumpálování Strakonice
    31. 7. – Šumavské Hoštice – škola šermu, Ohňovka
    7. 8. – Ohňovka Vimperská 24hodinovka
    27. 8. – Kaplice
    28. 8. – 29. 8. – Vimperské slavnosti
    29. 8. – Kubova Huť – Zlatá stezka
    29. 8. – Noční prohlídka na zámku – Souboj o zámek
    3. 9. – Freyung
    12. 9. – Šumavous Medobraní – Jak princ Jiří hledal nevěstu
    18. 9. – Slavnosti medu a medoviny v Drslavicích
    18. 9. – Ohňovka Zdíkov
    10. 10. – Jak princ Jiří hledal nevěstu – Hotel Zlatá hvězda Vimperk
    4. 12. – Čerti aneb možná přijde i Mikuláš – Zdíkov
    5. 12. – Čerti aneb možná přijde i Mikuláš – Vimperk Hotel Zlatá hvězda
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Hvězdy

    2009

    26. 6. – Noční koncert na zámku – Ohňovka, šerm
    3. 7. – Středověká krčma Husinec
    9. 7. – Ohňovka Žleby
    15. 8. – Ohňovka Čestice
    29. 8. – Vimperské slavnosti
    4. 9. – Freyung
    5. 9. – Ohňovka Vimperská 24hodinovka
    3. 10. – Průvod při úplňku
    8. 11. – Ohňovka Račov
    29. 11. – Čerti a andělé – Vacov
    5. 12. – Čerti a andělé – Vimperk
    31. 12. – Silvestrovský vlak – ze století do století

    2008

    30. 4. – Malá čarodějnice – Zámek Arkády
    2. 5. – Malá čarodějnice – Buk
    26. 7. – Jak princ Jiří hledal nevěstu Lenora
    29. 8. – Ohňovka Drslavice
    30. 8. – Vimperské slavnosti
    5. 9. – Freyung
    5. 12. – Čertovský nespoutaný divoký rej a nebeská spravedlnost- Vimperk park
    28. 11. – Čerti v tanečních
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Večerníčci

    2007

    30. 4. – Čarodějnická akademie – Buk, Ohňová show
    30. 6. – Putování královským hvozdem, soutěže pro děti, Arkády, Vimperk
    9. 7. – Česko-bavorská přehlídka amatérské kulturní tvorby, Arkády Vimperk
    5. 8. – Strunkovice nad Blanicí – ukázky šermu
    25. 8. – Městská slavnost, průvod městem
    6. 10. – Putování s rytíři, Arkády, Vimperk, odpoledne plné soutěží a her pro děti
    1. 12. – Čerti a andělé ve Zdíkově
    31. 12. – Silvestrovský vlak – scifi a fantasy

    2006

    26. 8. – Zámecká slavnost Vimperk – Jak princ Jiří hledal nevěstu, Hodina dějepisu
    31. 12. – Silvestrovský vlak – Vlak hrůzy

    2005

    24. 9. – Pevnost arkádia
    29. 10. – Halloween ve Výškovicích
    31. 12. – Silvestrovský vlak aneb Mrazík a Ruská zima

    Spojte se s námi

    Napište nám

    info@shsartego.cz

    Zavolejte nám

    Jan Kačmár – +420 723 916 334
    Michaela Kačmárová – +420 721 373 206

    Sledujte nás na sociálních sítích

    Neustále hledáme nové tváře. Chcete být součástí skupiny? Napište nám a domluvíme se.