Art Camp

Festival ohně a pohybu pro celou rodinu – cirkus, hudba, workshopy, divadlo, jóga.

Staňte se součástí děje

Vstupenky na Art Camp

Nahlédněte do historie

Art Camp 2023

a pohybu pro celou rodinu

Festival ohně

Kde lépe zahájit prázdniny než právě ve Volyni?! Šestý ročník rodinného ohňového festivalu, který spojuje umění nového cirkusu, pohybu a hudby. Přijďte s rodinou i přáteli na koupaliště a zažijte s námi pestrý program.
Umělci, workshopy, hry pro děti, a to všechno v prvorepublikové plovárně.

Art camp je jediný ohňový festival na jihu Čech s mezinároním přesahem, kde zažijete nový cirkus, žonglování, tanec s ohněm a divadlo. Navzájem se inspirujete a zapojíte se do disciplín jako je točení s obručí, točení s poikami a tyčí, získáte základy žonglování a vyzkoušíte jógu. Na své si přijdou profesionálové z oboru, tak také začátečníci a hlavně děti. Festival šíří novou formu zábavy a pohybu v jednom!

Vrcholem je večerní galashow plná ohňů, světel a tance.

A na jaké umělce se letos můžeme těšit? Přivítáme Gustava Ollitta z Brazílie(gollitta), Kate’s fans a Dima’s poi z Finska (deka.lissa, ifessik), Katya Stern z Německa, Kawhoops z Berlína(kawhoops), Auroru Jaguari, Krisse (krisjuggling) Vox Luminas, Samuel Gasparik, Terra Aqabal a další…

Nechť tento festival přináší radost, štěstí a nová přátelství, protože přesně s těmito emocemi a tímto přáním je tvořen!

Těšíme se na vás.

Program: ZDE

  • pátek 28. 6. Fire jam, bubny, volné workshopy, (16:00 – 22:00)
  • sobota 29. 6. divadlo, nový cirkus, workshopy, ohňová galashow, denní vystoupení, program pro děti, jóga, koupání, DJ’s,..(13:00 – 23:55)
  • neděle 30. 6. Volné workshopy, závěr festivalu u vody

Stanování, parkování – ZDARMA

POUZE HOTOVOST

PŘEDPRODEJ: 

Boomevents ,Foxtickets, Ticket portál 

EN

Art camp is the only fire festival in South Bohemia where you can experience the art of new circus, juggling, fire dancing and much more, such as musical performances, concerts and open sharing of skills. The event is an opportunity to bring together professionals and the general public. Inspire each other and engage in disciplines such as hoop spinning, poi and staff spinning, get the basics of juggling and try your hand at acro yoga. Professionals, beginners and especially children will enjoy the rich programme of the event. The festival introduces a new form of fun and movement in unity! The highlight is the evening gala show full of fires, lights, dancing, breathtaking performances. May this festival bring joy, happiness, and new friendships, because it is created with these emotions and wishes in mind!
Area:
– CASH ONLY
– breakfast, lunch, dinner (vege, vegan too), drinks
– showers, camping (tent)
– parking (train station)

Line up HERE

  • Friday 28. 6. (16:00 – 22:00) Fire jam, DJ, free workshops
  • Saturday 29. 6. (13:00 – 24:00) theatre, new circus, fire show, light show, performance, yoga, kids zone, DJ
  • Sunday 30. 6. Free workshops, end of the festival

Spojte se s námi

Napište nám

info@shsartego.cz

Zavolejte nám

Jan Kačmár – +420 723 916 334
Michaela Kačmárová – +420 721 373 206

Sledujte nás na sociálních sítích

Neustále hledáme nové tváře. Chcete být součástí skupiny? Napište nám a domluvíme se.